Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Sośnicowice

Obszar usług: Sośnicowice - powiat gliwicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była stale dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu dobrana do niuansów branży oraz grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sośnicowice

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu czynników. Podstawowe z nich wypisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego podania ceny stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy także bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń strony, pozyskaniu dodatkowych partnerów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sośnicowice

Czy użytkujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wyjaśnić gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze ma sens. Czasami lepiej zaprojektować witrynę od podstaw oszczędzając czas i pieniądze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa stron może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy www istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sośnicowice

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już na wczesnym etapie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość kolejnych kosztów. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba zmienić aby ulepszyć jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Wypróbuj to!Strony www Sośnicowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, a również sami projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemów z określeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy ponadto skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji portalu, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc gdy odnosisz wrażenie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dobry okres, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa podjąć działania. Często bywa tak że potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Mądrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga