Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pyskowice

Obszar usług: Pyskowice - powiat gliwicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza usługa była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w Google ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest w każdym calu dobrana do niuansów działalności i grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To owocna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pyskowice

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej szczegółowego podania ceny stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie istotną pod kątem widzenia Google. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy również bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, zgromadzeniu więcej partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pyskowice

Czy użytkujesz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się odkryć gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić portal www od nowa przyoszczędzając czas i fundusze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego też wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja stron może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pyskowice

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości dodatkowych wydatków. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby poprawić jej efektywność i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!



Strony www Pyskowice

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony internetowej warto szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak też projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci poza tym koncentrują się na solidność wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. Więc jeżeli masz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dobry moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły często zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga