Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ gliwicki

Obszar usług: Gliwice, Knurów, Pyskowice, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była stale aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane solidnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona jest we wszelkim aspekcie przystosowana do obszaru działalności oraz grupy finalnej, dla której jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
gliwicki

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane profity pod postacią: wyświetleń, zgromadzeniu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
gliwicki

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się zorientować się gdzie jest powód takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze ma sens. Czasami o wiele lepiej wykonać stronę od początku zaoszczędzając czas i środki pieniężne. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna www się po prostu postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja stron www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny www istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
gliwicki

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już we wczesnym etapie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości następnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby uefektywnić jej kondycję oraz widoczność w Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www gliwicki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny należy w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Klienci, ale także wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w przypadku gdy odnosisz wrażenie, że Wasza strona www nie działa właściwie, to przyszedł właściwy okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga