Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Knurów

Obszar usług: Knurów - powiat gliwicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza propozycja była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie dostosowana do gałęzi branży oraz grupy docelowej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Knurów

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości serwisy. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu czynników. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego podania ceny wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy również bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Knurów

Czy użytkujesz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozgryźć gdzie jest powód niepowodzenia. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest warta. Czasami o wiele lepiej zrobić witrynę od początku zachowując czas i środki finansowe. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza www tylko się postarzała i potrzeba jej modernizacji, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja strony www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Knurów

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości zbędnych kosztów. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby poprawić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Knurów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony warto szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, a także sami projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z określeniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego zwracają uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. Jeśli odnosisz przeczucie, że Twoja strona www nie działa właściwie, to nadszedł właściwy czas, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Często bywa tak że potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga