Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Okonek

Obszar usług: Okonek - powiat złotowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do gałęzi branży oraz grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To owocna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Okonek

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu czynników. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania wartości wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce znaczącą z punktu widzenia Google. Solidnie wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy także bez wersji CMS. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu nowych klientów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Okonek

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zorientować się gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić stronę www od początku oszczędzając czas i środki pieniężne. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, iż nasza witryna www się po prostu zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryny może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Okonek

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości zbędnych środków pieniężnych. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby uefektywnić jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się!Strony www Okonek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony internetowej warto w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytecznością. Kontrahenci, jak też wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci poza tym zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. Jeśli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł właściwy moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla was bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga