Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Krajenka

Obszar usług: Krajenka - powiat złotowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dostosowana do specjalności działalności i grupy finalnej, pod jaką jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Krajenka

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Te podstawowe z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek. Prawidłowo zakodowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Krajenka

Czy posiadasz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wybadać gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej wykonać portal od nowa oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy portalu znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Krajenka

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości dodatkowych środków. Dość często klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby poprawić jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Krajenka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Kontrahenci, jak również sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemów z zauważeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy oprócz tego zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny www, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. Jeżeli odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł zasadny okres, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu wziąć się do działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga