Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Jastrowie

Obszar usług: Jastrowie - powiat złotowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dobrana do gałęzi branży oraz grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jastrowie

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości wizytówki stron www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Te najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego podania wartości wykonania strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo ważną pod kątem widzenia Google. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jastrowie

Czy użytkujesz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy zorientować się gdzie jest powód niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać portal od nowa zachowując czas oraz środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często bywa jednak tak, że nasza strona www po prostu się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego również oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z nami celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jastrowie

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już we wczesnym etapie jej projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość następnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby ulepszyć jej kondycję oraz widzialność w Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Jastrowie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www warto szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale także sami projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć trudności z określeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeżeli masz odczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł dogodny moment, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często bywa tak że potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga