Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ złotowski

Obszar usług: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Lipka, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest we wszelkim calu dobrana do specjalizacji biznesu oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
złotowski

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości serwisy. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Solidnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy również bez wersji CMS. Po skończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: wyświetleń strony, przyciągnięciu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
złotowski

Czy masz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej wykonać witrynę od podstaw zaoszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
złotowski

Filarem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość kolejnych nakładów pieniężnych. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby podciągnąć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www złotowski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny warto w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytkowością. Klienci, jak również projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy do tego zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. Jeżeli odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł właściwy moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przedsięwziąć działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga