Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Ślesin

Obszar usług: Ślesin - powiat koniński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane solidnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do specjalności biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ślesin

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania ceny stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Solidnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy zarówno bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane profity w postaci: odsłon strony, zgromadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ślesin

Czy użytkujesz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie jest powód niepowodzenia. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie lepiej wykonać stronę www od początku zachowując czas oraz finanse. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja portalu może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ślesin

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już we wczesnym etapie jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości następnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Ślesin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale również sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematów z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto skupiają się na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji strony www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Państwa witryna nie działa właściwie, to nadszedł właściwy moment, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zacząć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły ciągle zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga