Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sompolno

Obszar usług: Sompolno - powiat koniński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza oferta była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w Google ponieważ są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna jest we wszelkim calu przystosowana do specjalizacji branży i grupy finalnej, dla jakiej jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To efektywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sompolno

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu wykonania strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Przemyślanie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: wyświetleń strony, sprowadzeniu większej ilości kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sompolno

Czy użytkujesz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozszyfrować gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej zrobić witrynę od zera zaoszczędzając czas oraz środki finansowe. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sompolno

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już we wczesnej fazie ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości dodatkowych środków. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby ulepszyć jej kondycję i pozycję w Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem strategicznych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Sompolno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale również projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w przypadku gdy odnosisz przeczucie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to nadszedł dogodny czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga