Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Golina

Obszar usług: Golina - powiat koniński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są projektowane fachowo oraz zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona jest w każdym calu dostosowana do sfery działalności oraz grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Golina

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości portale. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu czynników. Podstawowe z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji CMS. Po skończeniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: wyświetleń, zgromadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Golina

Czy posiadasz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wgłębić się gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać portal www od początku zaoszczędzając czas i środki. Prawie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego dodatkowo oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa strony www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy strony ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Golina

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby usprawnić jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Golina

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu witryny www należy w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a funkcjonalnością. Kontrahenci, ale także projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy poza tym koncentrują się na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. Gdy masz wrażenie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł zasadny okres, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przystąpić do działania. Nierzadko konieczny jest generalny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga