Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Rychwał

Obszar usług: Rychwał - powiat koniński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do niuansów biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Rychwał

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Te najważniejsze z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy też bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Rychwał

Czy masz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wskazać gdzie leży powód takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie lepiej wykonać witrynę www od podstaw przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza strona www się po prostu postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron www może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony istotna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Rychwał

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już z początku jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości dodatkowych nakładów pieniężnych. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby usprawnić jej kondycję oraz widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Rychwał

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu www warto w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną graficzną, a użytecznością. Kontrahenci, a także projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy dodatkowo przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc gdy odnosisz przeczucie, że Wasza strona www nie działa właściwie, to przyszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zabrać się za działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga