Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Mielno

Obszar usług: Mielno - powiat koszaliński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu dobrana do sektora branży oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mielno

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Te najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania wartości stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy także bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe profity pod postacią: wyświetleń strony, pozyskaniu więcej klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mielno

Czy posiadasz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zorientować się gdzie jest powód niepowodzenia. W obszar naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie prościej wykonać witrynę od podstaw oszczędzając czas oraz fundusze. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, że nasza witryna www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego również proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mielno

Filarem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w pierwszej fazie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości zbędnych kosztów. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby zmienić aby podciągnąć jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Mielno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną graficzną, a używalnością. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci poza tym skupiają się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. Gdy masz przeczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dobry moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko jednak konieczna jest modernizacja, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga