Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Bobolice

Obszar usług: Bobolice - powiat koszaliński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza usługa była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dostosowana do sektora biznesu i grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bobolice

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości strony. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy czynników. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni warunki odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Umiejętnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy zarówno bez wersji CMS. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bobolice

Czy dysponujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozszyfrować gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Czasami o wiele lepiej zaprojektować stronę www od zera zachowując czas oraz środki finansowe. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona www tylko się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www istotna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bobolice

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już na samym początku jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych wydatków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby uefektywnić jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Bobolice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu warto szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem, a używalnością. Klienci, jak również sami projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł idealny moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Często jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Stosownie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga