Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Polanów

Obszar usług: Polanów - powiat koszaliński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była stale udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona internetowa jest w każdym calu przystosowana do zakresu działalności oraz grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Polanów

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo czynników. Najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu wykonania strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Porządnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy również bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: odsłon strony, przyciągnięciu nowych kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Polanów

Czy dysponujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy wyjaśnić gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować witrynę od podstaw zaoszczędzając czas oraz środki. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna www tylko się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryn www może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy www ważna jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Polanów

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już na samym początku jej projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość powtórnych środków pieniężnych. Dosyć często klienci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby podnieść jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem zasadniczych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Polanów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu witryny należy w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a łatwością w obsłudze. Klienci, a także sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w przypadku kiedy odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł właściwy czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przejść do działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga