Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Złoty Stok

Obszar usług: Złoty Stok - powiat ząbkowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody działania wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, przy pomocy internetu, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Podniesienie widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę tak, by była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej budowie, oraz bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Złoty Stok

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, responsywne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy także skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie internetowej, by wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w Google i dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny a również użyteczny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Złoty Stok

Strona internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im poprawną pracę, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny nieodpłatny audyt Twojej witryny internetowej, a kolejnie możemy zaoferować jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Złoty Stok

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy również bezpłatny, rzetelny audyt strony www która już istnieje, umożliwiający odszukać wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej niską indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, tak by wasza witryna www działała idealnie. Także duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na witrynę jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Złoty Stok

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz przyczyni się do powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki powinna spełniać dana strona i rzeszy odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za non stop rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, by ich strony internetowe wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją stronę i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja strona internetowa przestaje działać właściwie, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony www i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę internetową. Ważna jest też profesjonalna obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany szaty graficznej, rozmieszczenia i użyteczności. Bez wahania zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga