Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Bardo

Obszar usług: Bardo - powiat ząbkowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre metody działania wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Notabene, poprzez działalność w internecie, można zdobyć o wiele więcej klientów naszych towarów lub usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy działającą witrynę tak, by była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej schemacie, i bez kłopotu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie usprawnienie strony, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, potrzeba Ci więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bardo

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, responsywne oraz schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Prosimy także skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zbudować stronę www w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny oraz użyteczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bardo

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy bezpłatny audyt waszej witryny internetowej, a następnie możemy zaoferować jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bardo

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy także w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający odnaleźć wszelakie błędy które wpływają na jej niską indeksację w wynikach Google. Następnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby wasza witryna pracowała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz tylko raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych artykułów, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Bardo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji i sprawi odniesienie lepszych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona i grona kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. Następnie określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają atrakcyjność portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i prawidłową optymalizację www, co w każdym calu spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, aby ich strony internetowe były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już swoją witrynę oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja witryna przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać doskonale zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też właściwa obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, formy i użyteczności. Błyskawicznie dokonamy różne naprawy, zapewniając finalnie całościową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga