Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Ziębice

Obszar usług: Ziębice - powiat ząbkowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Poza tym, przy pomocy internetu, można zdobyć o dużo więcej interesantów naszych produktów bądź usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę tak, by była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej budowie, oraz bez kłopotów znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie przygotowanie witryny, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, potrzebujesz więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ziębice

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne oraz schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania usługi, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Polecamy również skorzystać z formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do branży i charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta możemy również zakodować witrynę w wersji systemu edycji. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wynikach Google i ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ziębice

Strona www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny darmowy audyt Państwa strony internetowej, a następnie zaoferujemy jak najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ziębice

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy również w 100% bezpłatny, profesjonalny audyt strony www istniejącej, umożliwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa strona www pracowała skutecznie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych artykułów, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!Strony www Ziębice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę w odniesieniu do konkurencji i sprawi odniesienie znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana strona oraz rzeszy użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają jakość strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz należytą optymalizację www, co w każdym calu spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich witryny www były w pełni działającym narzędziem reklamowym. Od kiedy dysponujesz już swoją witrynę i zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona przestaje działać właściwie, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i użyteczności. Niezwłocznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga