Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Sobótka

Obszar usług: Sobótka - powiat wrocławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są projektowane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona jest w każdym aspekcie dostosowana do niuansów branży oraz grupy finalnej, pod jaką jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sobótka

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Podstawowe z nich wyszczególniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Solidnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity pod postacią: odsłon strony, pozyskaniu więcej partnerów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sobótka

Czy posiadasz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy zdiagnozować gdzie leży powód problemu. W zakres naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Czasami o wiele prościej zaprojektować witrynę od zera zaoszczędzając czas i finanse. Prawie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza strona się po prostu zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami celem omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy portalu www istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sobótka

Podstawą efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość dodatkowych środków pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby podnieść jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Sobótka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Klienci, jak też projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dobry czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga