Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ wrocławski

Obszar usług: Wrocław, Czernica, Mietków, Sobótka, Siechnice, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza propozycja była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do niuansów działalności oraz grupy docelowej, dla której jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
wrocławski

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości strony. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy aspektów. Te najistotniejsze z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Starannie wykonana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy też bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
wrocławski

Czy użytkujesz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dojść gdzie leży powód niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować portal od zera zachowując czas i fundusze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna www się po prostu zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego dodatkowo świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy www istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
wrocławski

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już z początku ich projektowania, aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych środków. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby usprawnić jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www wrocławski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak również projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy oprócz tego koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji www, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeśli masz wrażenie, że Twoja witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga