Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kąty Wrocławskie

Obszar usług: Kąty Wrocławskie - powiat wrocławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona jest w każdym calu dostosowana do specjalizacji działalności i grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kąty Wrocławskie

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości wizytówki stron. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego podania wartości stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą zasadniczo istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy zarówno bez wersji CMS. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: odsłon strony, sprowadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kąty Wrocławskie

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozszyfrować gdzie leży powód takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie lepiej zrobić stronę od początku zaoszczędzając czas i finanse. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, że nasza witryna po prostu się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryny może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kąty Wrocławskie

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już we wczesnej fazie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Często klienci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby uczynić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację ważnych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Kąty Wrocławskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu witryny należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem, a użytecznością. Klienci, jak również sami wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem o czym jest witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku gdy masz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga