Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Skoki

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Skoki - powiat wągrowiecki.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy określane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im dobrą lokalizację z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na amen filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, poprzez działalność w sieci, można pozyskać o dużo więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę www tak, aby była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia tworzenia witryny www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien naturalnie zorientować się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych kłopotów odczytać poszukiwane w niej materiały.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny internetowe wykonane są zgodnie z wytycznymi organizacji W3C a także użytkowymi, dzięki czemu znacznie prościej jest pozyskać zainteresowanie klientów danymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie witryny, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, na pewno potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne i schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, by obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zakodować witrynę w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej działalności. Sprawdź nas!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy również całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www działającej, ułatwiający odszukać wszystkie błędy rzutujące na jej złą indeksację w Google. W następnej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, aby Państwa witryna pracowała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się tekstów, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Solidnie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i doprowadzi do powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana witryna www i grona klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą atrakcyjność strony, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja i kolorystyka gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny, co doskonale spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową witrynę www. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość non stop sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. W przypadku gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i funkcjonalności. Niezwłocznie zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Żeby podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby tylko ich witryny www były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już własną witryną www oraz zaczynasz spostrzegać, iż Twoja witryna przestaje działać dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony i podpowiemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl