Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Gołańcz

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Gołańcz - powiat wągrowiecki.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy nakładane przez Google, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję z pośród konkurencji.


Internet to doskonałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie pogląd na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, przy pomocy internetu, jest duża szansa przyciągnąć o dużo więcej klientów naszych towarów i usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzmocnienie widoczności w internecie pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy działającą witrynę internetową tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na samoistnym dostosowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana strona www, powinien błyskawicznie rozpoznać się w jej budowie, i bez najmniejszych trudności znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny internetowe wykonane są zgodnie z wysokimi standardami jakościowymi i użytkowymi, dzięki czemu o wiele łatwiej jest pozyskać zainteresowanie kontrahentów danym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie portalu, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, responsywne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania projektu, i co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie www, aby wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy także zbudować witrynę w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach oraz znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny i użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do tematyki Twojej działalności. Sprawdź nas!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Strona www ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny w pełni darmowy audyt Twojej witryny www, i możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Proponujemy także całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www już istniejącej, ułatwiający wybadać wszelakie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w Google. Następnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, tak by Twoja strona internetowa działała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Prawidłowo stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w odniesieniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona www i grupy klientów, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają jakość strony, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony internetowej, co doskonale spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, że nie wystarczy mieć świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby wszystko zawsze sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i użyteczności. Błyskawicznie wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Aby nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby tylko ich witryny www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz spostrzegać, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować należycie, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl