Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ wągrowiecki

Obszar usług: Wągrowiec, Damasławek, Gołańcz, Mieścisko, Skoki, Wapno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą internetu, można szybciej zdobyć o wiele więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie aktywności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną witrynę tak, aby była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoistnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych trudności odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu takie uskutecznienie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
wągrowiecki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, responsywne oraz przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu skomplikowania projektu, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie także zaprogramować witrynę w wersji bez edycji treści. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a zarazem użyteczny serwis www dostosowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
wągrowiecki

Wizytówka strony w internecie posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im poprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny w pełni darmowy audyt Państwa witryny internetowej, i zaoferujemy optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
wągrowiecki

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy także całkowicie darmowy, solidny audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający odszukać wszystkie błędy rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, aby wasza strona www pracowała dobrze. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www wągrowiecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona i rzeszy użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają atrakcyjność portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich witryny www były w pełni właściwym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już swoją stronę internetową i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja witryna www przestaje pracować jak należy, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny www i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę www odnośnie do zmiany oprawy graficznej, budowy i łatwości w użyciu. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga