Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kalwaria Zebrzydowska

Obszar usług: Kalwaria Zebrzydowska - powiat wadowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej interesantów naszych towarów oraz usług.


Już dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu www, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej konstrukcji, i bez kłopotów odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu takie przygotowanie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na zdefiniowane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich usprawnień, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć kontrahentów, potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kalwaria Zebrzydowska

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, by wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy także zaprogramować witrynę www w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w wynikach Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny oraz funkcjonalny serwis www dostosowany do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kalwaria Zebrzydowska

Wizytówka strony w sieci ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy w pełni darmowy audyt Twojej witryny internetowej, oraz zaoferujemy optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kalwaria Zebrzydowska

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również w 100% bezpłatny, rzetelny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający zlokalizować wszystkie nieprawidłowości wpływające na jej niską indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, tak by Twoja witryna internetowa działała skutecznie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Kalwaria Zebrzydowska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia wyższych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona internetowa i grupy kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz profesjonalną optymalizację witryny, co w każdym calu spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już swoją witrynę oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna www przestaje pracować dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową witrynę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, struktury i użyteczności. Błyskawicznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając na końcu całościową optymalizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga