Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Andrychów

Obszar usług: Andrychów - powiat wadowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy wyznaczane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im dobrą lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie filozofię działania wielu działalności konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Na dodatek, przy pomocy internetu, można zdobyć o wiele więcej klientów naszych produktów a także usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych trudności odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu takie przygotowanie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Andrychów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, responsywne i przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu rozbudowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie, aby wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta możemy także zaprogramować stronę internetową w wersji systemu CMS. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, schludny oraz praktyczny serwis www dopasowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Andrychów

Witryna internetowa posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zapewnić im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny bezpłatny audyt waszej witryny www, a kolejnie możemy zaoferować najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Andrychów

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy również zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www która już funkcjonuje, ułatwiający wyszukać wszelakie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, aby Państwa strona www była skuteczna. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na witrynę jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Andrychów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie lepszych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana strona www i grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Stawiamy na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny, co całkiem spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich strony internetowe były w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już własną witryną www oraz zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona www przestaje pracować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć doskonale zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę www z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i funkcjonalności. Błyskawicznie dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga