Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ wadowicki

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Wadowice, Andrychów, Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Wieprz, Tomice.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie pogląd na funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, przy pomocy internetu, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę www tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia tworzenia strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien naturalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu wyszukiwać zawarte w niej dane.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny www stworzone są zgodnie z wytycznymi organizacji W3C a także użytkowymi, dzięki czemu dużo łatwiej jest pozyskać zainteresowanie klientów danymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie uskutecznienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na określone frazy i słowa kluczowe w Google.

Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie, by obliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę możemy również zakodować stronę w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą efektu widoczności strony w Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej działalności. Sprawdź nas!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie koniecznym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Wykonujemy także zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www która już działa, umożliwiający wyszukać wszelakie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w Google. Następnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak by Twoja strona firmowa była skuteczna. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich artykułów, budujących bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i sprawi odniesienie lepszych pozycji w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona www i rzeszy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, tak by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają zalety estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i profesjonalną optymalizację strony internetowej, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, struktury i właściwości. Niezwłocznie dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Chcąc nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich witryny www były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną stronę www i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona przestaje funkcjonować właściwie, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony www oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!

Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl