Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Maków Podhalański

Obszar usług: Maków Podhalański - powiat suski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił na amen pogląd na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Dodatkowo, w sieci internetowej, można szybciej osiągnąć o sporo więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę internetową tak, aby była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej budowie, oraz bez kłopotów wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie uskutecznienie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć klientów, potrzeba Ci coś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Maków Podhalański

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, mobilne i schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Zachęcamy także skorzystać z formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę możemy także zaprogramować witrynę w wersji systemu CMS. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google i wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny i funkcjonalny serwis www dostosowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Maków Podhalański

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im poprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny darmowy audyt Państwa strony www, i możemy zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Maków Podhalański

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie obowiązkowym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatnie, solidny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający odszukać wszelakie błędy które wpływają na jej złą indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by wasza strona firmowa działała idealnie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Maków Podhalański

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia sukcesu w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana strona internetowa i grupy kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. Po czym określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację strony, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, aby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już własną stronę i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny www i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne rozumiesz, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, struktury i funkcjonalności. Niezwłocznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga