Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ suski

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Sucha Beskidzka, Jordanów, Budzów, Bystra-Sidzina, Maków Podhalański, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na amen strategię działania wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, można pozyskać o sporo więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Wzmocnienie widoczności w internecie pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę www tak, by była wizytówką Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania strony www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez trudu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny internetowe zaprojektowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i użytkowymi, dzięki czemu o wiele prościej jest zdobyć zainteresowanie klientów danymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, potrzeba Ci czegoś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, aby sprecyzować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zakodować stronę internetową w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarkach i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a także praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony w sieci ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny bezpłatny audyt Twojej witryny www, a następnie możemy zaoferować jak najbardziej optymalne rozwiązanie!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Oferujemy również w 100% bezpłatny, rzetelny audyt strony www działającej, ułatwiający wyszukać wszelakie błędy mające wpływ na jej niską indeksację w wynikach Google. Kolejnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, by Państwa strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Solidnie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona i grupy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, tak by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają atrakcyjność witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. W przypadku gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, budowy i funkcjonalności. Niezwłocznie zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

By nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już własną stronę oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna www przestaje pracować właściwie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl