Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Jordanów

Obszar usług: Jordanów - powiat suski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, za pomocą internetu, można szybciej pozyskać o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Wzmocnienie aktywności w internecie pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy aktualną stronę tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszych kłopotów odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jordanów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Prosimy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde jedno zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy również zakodować stronę www w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny oraz użyteczny serwis www dopasowany do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jordanów

Witryna posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jordanów

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy także w 100% darmowy, dobry audyt strony www która już działa, umożliwiający zlokalizować wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, by Państwa witryna internetowa działała skutecznie. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Jordanów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji i doprowadzi do odniesienia znacznych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki powinna spełniać dana witryna www i grupy użytkowników, do których przewidujemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają atrakcyjność portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i prawidłową optymalizację witryny, co całkiem spełnia kompleksowo wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Gdy masz już własną witrynę oraz zaczynasz dostrzegać, iż Twoja witryna przestaje działać zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony www i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać doskonale zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, całokształtu i funkcjonalności. Na bieżąco dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga