Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Książ Wielkopolski

Obszar usług: Książ Wielkopolski - powiat śremski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady stawiane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, za pomocą działalności w sieci, można pozyskać o wiele więcej interesantów naszych towarów lub usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzmocnienie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę www tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej schemacie, i bez kłopotów odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na wybrane frazy i słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Książ Wielkopolski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne oraz schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru rozbudowania projektu, i co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Prosimy także skorzystać z formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie, aby obliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany do branży oraz charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy także zakodować stronę w wersji systemu edycji treści. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a także funkcjonalny serwis www dostosowany do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Książ Wielkopolski

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Książ Wielkopolski

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Wykonujemy także całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www która już działa, ułatwiający zlokalizować wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej słabą indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności przystępujemy do optymalnych rozwiązań, by Twoja witryna www działała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Książ Wielkopolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji i przyczyni się do wyższych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona www oraz grona odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny internetowej, co pod każdym względem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby ich strony www były w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już własną stronę i zaczynasz zauważać, że Twoja witryna internetowa przestaje działać odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne rozumiesz, że nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę odnośnie do zmiany szaty graficznej, struktury i łatwości w użyciu. Na bieżąco zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga