Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Dolsk

Obszar usług: Dolsk - powiat śremski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www spełniają standardy określane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Co więcej, w sieci internetowej, można pozyskać o sporo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji aktualną witrynę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoistnym dostosowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien szybko spostrzec się w jej konstrukcji, i bez kłopotów odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na określone frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Dolsk

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, mobilne i czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by obliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie również zbudować stronę www w wersji nieedytowalnej. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny i użyteczny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Dolsk

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Dolsk

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie obowiązkowym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy również zupełnie bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, umożliwiający odnaleźć wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie możemy przejść do konkretnych rozwiązań, by Państwa strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich artykułów, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Dolsk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie utworzona strona www wyróżni Waszą działalność względem konkurencji oraz doprowadzi do lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki musi pełnić dana strona oraz grupy klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają jakość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i profesjonalną optymalizację witryny internetowej, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby ich strony www były w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już swoją stronę internetową oraz zaczynasz zauważać, że Twoja strona www przestaje funkcjonować dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać znakomicie wykonaną firmową witrynę www. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, by wszystko ciągle sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, formy i właściwości. Bez wahania zrealizujemy różne naprawy, zapewniając na końcu kompleksową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga