Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ śremski

Obszar usług: Śrem, Książ Wielkopolski, Dolsk, Brodnica.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre pogląd na działania wielu działalności konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą internetu, można szybciej zdobyć o sporo więcej interesantów naszych towarów bądź usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w internecie pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy aktualną witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny internetowej, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien błyskawicznie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez problemu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy lub wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
śremski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, responsywne oraz przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty oraz funkcjonalny serwis www dostosowany do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
śremski

Wizytówka strony w internecie ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny darmowy audyt Twojej witryny www, a następnie zaoferujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
śremski

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie bezpłatny, dobry audyt strony www już istniejącej, pozwalający znaleźć wszystkie niepoprawności wpływające na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by Twoja strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na bloga jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych treści, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www śremski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Waszą działalność względem konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia lepszych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana witryna oraz grona kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, tak aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają jakość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację witryny, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, ażeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją stronę www i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona www przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www oryginalnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, iż nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową stronę www. Istotna jest jej właściwa obsługa, by wszystko zawsze sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty wizualnej, budowy i łatwości w użyciu. Ekspresowo przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując na końcu kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga