Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Ustka

Obszar usług: Ustka - powiat słupski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest we wszelkim calu dobrana do tematyki biznesu i grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ustka

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie znaczącą z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy również bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu dodatkowych klientów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ustka

Czy dysponujesz już swoją stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozgryźć gdzie jest przyczyna problemu. W skład naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej wykonać portal www od nowa oszczędzając czas i środki. Niemal wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza strona zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryn może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ustka

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już we wczesnej fazie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości dodatkowych środków. Często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby poprawić jej kondycję oraz widzialność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Ustka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia witryny www należy w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej stroną graficzną, a wygodą użytkowania. Klienci, a również sami wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotu z określeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci dodatkowo zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. Jeżeli masz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga