Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kępice

Obszar usług: Kępice - powiat słupski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza oferta była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas witryna jest we wszelkim calu przystosowana do specjalizacji biznesu i grupy finalnej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kępice

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo czynników. Najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Dobrze wykonana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kępice

Czy masz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozszyfrować gdzie leży powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać stronę www od początku zachowując czas oraz środki pieniężne. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, iż nasza witryna najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryn www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kępice

Fundamentem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w początkowej fazie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość powtórnych środków pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby podnieść jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Kępice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Klienci, a ponadto projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. Gdy masz odczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dobry moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Często jednak konieczna jest modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga