Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ słupski

Tworzenie stron internetowych słupski, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Słupsk, Ustka, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Kobylnica, Potęgowo, Smołdzino.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.Dostosowaną funkcjonalnie

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.Z szybką widocznością w Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona jest we wszelkim calu przystosowana do sfery biznesu i grupy finalnej, dla jakiej jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To owocna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
słupski

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Podstawowe z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Sumiennie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: wyświetleń strony, zgromadzeniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
słupski

Czy dysponujesz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy dokonać analizy gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej zrobić stronę od podstaw zachowując czas oraz pieniądze. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, iż nasza www po prostu się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy witryny znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
słupski

Warunkiem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość powtórnych kosztów. Często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby udoskonalić jej efektywność oraz widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się!


Strony www słupski

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale również sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji witryny www, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. A więc gdy odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to przyszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przedsięwziąć działania. Nierzadko jednak konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Dobrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator