Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Pionki

Obszar usług: Pionki - powiat radomski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są projektowane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po skończeniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie przystosowana do zakresu działalności oraz grupy docelowej, pod jaką jest opracowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pionki

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa aspektów. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego podania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Sumiennie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy też bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: odsłon strony, pozyskaniu kolejnych kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pionki

Czy masz już swą stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wyjaśnić gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele prościej wykonać witrynę www od początku zaoszczędzając czas oraz finanse. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pionki

Filarem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby uefektywnić jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się!Strony www Pionki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony www warto szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Klienci, a ponadto projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy do tego koncentrują się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji portalu www, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy masz odczucie, że Twoja strona www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji rozpocząć działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Dobrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga