Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ radomski

Obszar usług: Radom, Pionki, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Przytyk, Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po wykonaniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas praca jest we wszelkim aspekcie przystosowana do specjalności biznesu oraz grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
radomski

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości wizytówki stron. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Najważniejsze z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia ceny stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Sumiennie stworzona i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy również bez wersji CMS. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, zgromadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
radomski

Czy masz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wskazać gdzie leży przyczyna problemu. W zakres działania naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze ma sens. Czasami o wiele lepiej zaprojektować witrynę www od nowa zachowując czas oraz finanse. Prawie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, że nasza strona www tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
radomski

Filarem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości późniejszych środków. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby uefektywnić jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z najważniejszych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem ważnych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www radomski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony warto przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Klienci, ale również projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemów z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci dodatkowo skupiają się na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji witryny www, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc w wypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Państwa witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł idealny moment, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Często jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły często zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga