Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Iłża

Obszar usług: Iłża - powiat radomski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zakodowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dobrana do sfery branży oraz grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Iłża

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości strony www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Sumiennie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy zarówno bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Iłża

Czy masz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie jest powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zrobić portal od nowa przyoszczędzając czas i finanse. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza www tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego również proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryn może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Iłża

Podstawą efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już we wczesnym etapie jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość następnych nakładów pieniężnych. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby polepszyć jej efektywność oraz widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem ważnych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Iłża

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu www warto szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem, a wygodą użytkowania. Klienci, ale także sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy ponadto skupiają się na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc jeśli odnosisz wrażenie, że Twoja strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł stosowny czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Nierzadko jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga