Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nowe Brzesko

Obszar usług: Nowe Brzesko - powiat proszowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, za pomocą działalności w sieci, można osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy gotową witrynę tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej schemacie, oraz bez kłopotu odczytać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy i wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowe Brzesko

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy szybkie, responsywne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania projektu, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, by wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie także zbudować stronę www w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny i użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowe Brzesko

Witryna ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny bezpłatny audyt Państwa strony internetowej, a następnie zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowe Brzesko

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy także zupełnie bezpłatny, dobry audyt strony www która już działa, ułatwiający odszukać wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, aby Państwa witryna działała skutecznie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Nowe Brzesko

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia wyższych pozycji w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana witryna www oraz rzeszy użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają jakość portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację www, co w zupełności spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już swoją witrynę oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona internetowa przestaje działać bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany szaty graficznej, całokształtu i łatwości w użyciu. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga