Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Koszyce

Obszar usług: Koszyce - powiat proszowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody działania wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Ponadto, przy pomocy internetu, można pozyskać o sporo więcej odbiorców naszych produktów i usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę www tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, z pewnością potrzebujesz więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Koszyce

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie www, by sprecyzować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy również zakodować stronę www w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem indeksacji strony w wynikach Google oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Koszyce

Strona internetowa posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności i zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny darmowy audyt Państwa strony www, a kolejnie możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Koszyce

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy także w 100% bezpłatny, rzetelny audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. Następnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak by Państwa strona internetowa pracowała idealnie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz tylko raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się tekstów, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Koszyce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i przyczyni się do odniesienia polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki musi spełniać dana witryna www oraz rzeszy kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą atrakcyjność strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację witryny internetowej, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich strony internetowe były w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już swoją witrynę oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona internetowa przestaje pracować dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www oryginalnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać doskonale zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, by wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i użyteczności. Błyskawicznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga