Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ proszowicki

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Proszowice, Koniusza, Koszyce, Nowe Brzesko, Pałecznica, Radziemice.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie pogląd na działania wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Co więcej, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów bądź usług.


Od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika tworzenia stron www, polegająca na samoczynnym ułożeniu układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien automatycznie rozpoznać się w jej budowie, i bez najmniejszego kłopotu znaleźć poszukiwane w niej materiały.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony www stworzone są zgodnie z wysokimi standardami jakościowymi oraz użytkowymi, dzięki czemu znacznie prościej jest zdobyć zainteresowanie kontrahentów określonym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie przygotowanie portalu, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, potrzeba Ci coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, responsywne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie, aby oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy również zbudować witrynę www w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą zaindeksowania strony w Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty i funkcjonalny serwis www dopasowany do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Strona internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny darmowy audyt Twojej strony internetowej, a kolejnie możemy zaproponować optymalne rozwiązanie!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy także w 100% darmowy, dobry audyt strony www działającej, umożliwiający zlokalizować wszystkie błędy rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Sumiennie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia powodzenia w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona www i grupy kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. Po czym określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową stronę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. W przypadku gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, formy i łatwości w użyciu. Bez wahania zrealizujemy różne naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Chcąc nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją witryną www oraz zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona internetowa przestaje działać należycie, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej i doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl