Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Wyszogród

Obszar usług: Wyszogród - powiat płocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była stale dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalizacji biznesu oraz grupy finalnej, pod jaką jest opracowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wyszogród

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości strony www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Najistotniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Starannie wykonana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu kolejnych partnerów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wyszogród

Czy posiadasz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dojść gdzie jest powód problemu. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać portal od początku zachowując czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa stron może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wyszogród

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w początkowym etapie jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość zbędnych środków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się uczynić aby podnieść jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Wyszogród

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem, a użytecznością. Klienci, jak też projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy dodatkowo zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji portalu www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc gdy masz przeczucie, że Państwa strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wyszukiwarkach. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Nierzadko konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga