Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Gąbin

Obszar usług: Gąbin - powiat płocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dobrana do sfery działalności i grupy końcowej, dla której jest opracowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gąbin

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo czynników. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania wartości wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Umiejętnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy również bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity pod postacią: wyświetleń strony, zgromadzeniu więcej partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gąbin

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży przyczyna problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest warta. Czasami znacznie prościej zrobić witrynę www od podstaw przyoszczędzając czas i fundusze. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza strona www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gąbin

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w początkowej fazie jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość powtórnych kosztów. Często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby ulepszyć jej efektywność oraz pozycję w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Gąbin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony www należy szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, jak również projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeżeli masz wrażenie, że Twoja strona www nie działa właściwie, to przyszedł właściwy okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wyszukiwarkach. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przystąpić do działania. Często bywa tak że konieczna jest modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga