Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Drobin

Obszar usług: Drobin - powiat płocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była stale aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na zakodowaniu struktury strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w Google gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane zaraz po ukończeniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas praca jest we wszelkim calu dostosowana do gałęzi biznesu i grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Drobin

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości wizytówki stron. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Te najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Poprawnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy też bez wersji CMS. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń strony, sprowadzeniu nowych kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Drobin

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie jest powód problemu. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić stronę www od początku zachowując czas oraz pieniądze. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna www tylko się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Drobin

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już na wczesnym etapie jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość kolejnych wydatków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby podnieść jej kondycję i widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Drobin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną graficzną, a wygodą użytkowania. Klienci, a również projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy poza tym przywiązują uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. A więc w przypadku gdy odnosisz przeczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dogodny moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga