Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Dobrzyca

Obszar usług: Dobrzyca - powiat pleszewski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady stawiane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił kompletnie filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, przy pomocy internetu, można szybciej osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy działającą witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony internetowej, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien szybko zorientować się w jej budowie, oraz bez najmniejszych trudności wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Dobrzyca

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne i czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Warto także skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby obliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarce Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny i praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Dobrzyca

Strona www ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny w pełni darmowy audyt waszej strony internetowej, i możemy zaoferować jak najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Dobrzyca

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo koniecznym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy także w 100% darmowy, solidny audyt strony www funkcjonującej, pozwalający znaleźć wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, by Twoja witryna internetowa była skuteczna. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Nie zapomnij! Płacisz raz za artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Dobrzyca

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji i doprowadzi do powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona www i grona użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz należytą optymalizację witryny, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby ich witryny www były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną witryną www i zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować właściwie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, że nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową stronę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Bez wahania przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga