Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ pleszewski

Obszar usług: Pleszew, Chocz, Czermin, Dobrzyca, Gizałki, Gołuchów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania określane przez Google, co zapewnia im wysoką widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa przyciągnąć o dużo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę internetową tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny www, polegająca na automatycznym ułożeniu grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej schemacie, i bez najmniejszych trudności odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich usprawnień, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
pleszewski

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne oraz schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Prosimy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy również zakodować stronę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz użyteczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
pleszewski

Witryna internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
pleszewski

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie niezbędnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Proponujemy również zupełnie bezpłatny, solidny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający wybadać wszystkie niepoprawności wpływające na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak aby wasza strona internetowa działała idealnie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych tekstów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www pleszewski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji oraz doprowadzi do lepszych pozycji w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana strona www i grona kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają wartość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację strony, co doskonale spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, by ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już swoją witryną www i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja strona www przestaje funkcjonować właściwie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, by całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, struktury i łatwości w użyciu. Ekspresowo zrealizujemy różne naprawy, zapewniając na końcu kompleksową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga