Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Chocz

Obszar usług: Chocz - powiat pleszewski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne stawiane przez Google, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie pogląd na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Poza tym, poprzez działalność w sieci, można zdobyć o wiele więcej klientów naszych towarów i usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzmocnienie aktywności w internecie pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie usprawnienie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chocz

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, mobilne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Prosimy także skorzystać z formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie, aby sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy również zakodować witrynę w wersji systemu edycji treści. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chocz

Wizytówka strony w sieci ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy darmowy audyt waszej witryny www, i możemy zaoferować korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chocz

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo obowiązkowym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy również w 100% bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, ułatwiający zbadać wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, by Państwa witryna www pracowała idealnie. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Chocz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i przyczyni się do znacznych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www oraz grona klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą jakość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację witryny www, co w zupełności spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, ażeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już własną witryną www oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna internetowa przestaje działać jak należy, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową stronę www. Ważna jest też profesjonalna obsługa, by całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i właściwości. Ekspresowo wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga