Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Mikstat

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Mikstat - powiat ostrzeszowski.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody działania wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Poza tym, przy pomocy internetu, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę www tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez trudu odnaleźć zawarte w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny www stworzone są zgodnie z wytycznymi organizacji W3C oraz użytkowymi, dzięki czemu o wiele prościej jest pozyskać zainteresowanie klientów danymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, potrzeba Ci coś więcej niż tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć ekspresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie również zakodować stronę internetową w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny i funkcjonalny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Witryna internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny w pełni darmowy audyt waszej witryny internetowej, oraz zaproponujemy korzystne rozwiązanie!Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy także całkowicie darmowy, dokładny audyt strony www istniejącej, ułatwiający zidentyfikować wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, aby Twoja witryna www działała idealnie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji oraz sprawi odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana strona www i rzeszy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. Następnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają jakość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową stronę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, by wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i użyteczności. Bez wahania dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Ażeby nie zostać w tyle za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby ich strony www wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz spostrzegać, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować właściwie, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.

Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl