Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Grabów nad Prosną

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Grabów nad Prosną - powiat ostrzeszowski.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, poprzez działalność w internecie, można szybciej przyciągnąć o sporo więcej klientów naszych towarów i usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności. Podniesienie aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na automatycznym dostosowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien naturalnie zorientować się w jej schemacie, oraz bez kłopotu znaleźć zawarte w niej materiały.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe stworzone są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi a także użytkowymi, dzięki czemu dużo prościej jest uzyskać zainteresowanie klientów danymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, potrzeba Tobie czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania projektu, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy także skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, aby oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy także zakodować stronę www w wersji systemu edycji. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz funkcjonalny serwis www dostosowany do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!
Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony w internecie ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to możemy zapewnić wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy nieodpłatny audyt Państwa witryny www, oraz możemy zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy także zupełnie bezpłatny, dokładny audyt strony www która już istnieje, pozwalający odnaleźć wszelakie błędy wpływające na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa strona internetowa działała poprawnie. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji i spowoduje odniesienie znacznych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana witryna www i grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Następnie określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, tak aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają atrakcyjność strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację strony, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę odnośnie do zmiany oprawy graficznej, całokształtu i funkcjonalności. Ekspresowo przeprowadzimy wszystkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Aby nadążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już własną stronę internetową i zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona przestaje działać dobrze, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony i podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.

Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl